• bez DPH

    00,00 
    Váš nákupný košík zíva prázdnotou. Pridajte niečo.
    Medzisúčet 0,00 
    Cena spolu 0,00 

Set na podlahu Vozík CLASIC + Mop FLIPPER 40cm

Set na podlahu Vozík Clasic + Mop FLIPPER
Set na podlahu Vozík Clasic + Mop FLIPPER
Zadajte počet ks

156,00  bez DPH187,20  s DPH

Set na podlahu Vozík CLASIC + Mop FLIPPER

Set na podlahu Vozík Clasic + Mop FLIPPER obsahuje nasledovné produkty:

1. Upratovací vozík CLASIC 2x17L

Upratovací vozík CLASIC 2 x 17 L je najobľúbenejší upratovací vozík na umývanie chodieb, kancelárií, skladov, výrobných hál, čiže je určený na umývanie podláh vo všetkých priestoroch. Ideálny pre firmy, budovy, školy, závody. Objem vedier je 2 x 17 L. Rám vozíka je vyrobený z kvalitných hrubostenných chrómovaných trubiek, rukoväť vozíka je na obe strany preklápateľná. Súčasťou vozíka CLASIC je aj lis na žmýkanie mopu. Vozík má 4 otočné kolieska s plastovými chráničmi proti poškodeniu stien a zariadenia. Je ideálny pre firmy, úrady, budovy, sklady, hotely, výrobné závody, bytové domy, školy, kancelárie, obchodné domy atď. Rozmery (d, š, v): 79 x 40 x 88 cm.

2. Držiak mopu FLIPPER Quality 40 cm

Flipper označuje spôsob nasadenia mopu – mopy Flipper majú ušká (nie kapsy), ktoré sa do držiaka mopu uchytia. Žmýkanie mopu Flipper je práve vďaka tomuto systému jednoduché, pretože ruky upratovačky neprídu do kontaktu s mopom – ruky zostanú čisté a suché.

3. Mop FLIPPER Bavlna Master – bavlnený mop 40 cm

Mop Flipper Bavlna Master je vysokokvalitný bavlnený mop s dĺžkou 40 cm. Od mopu Flipper Standard sa líši spôsobom našitia bavlnených vlákien – Flipper Bavlna Master má jednotlivo prevlečené vlákna a na zadnej strane navzájom prepletené. Bavlnené mopy sa používajú na všetky podlahy, ako napr. prírodný a umelý kameň (dlažba), linoleum, guma atď.

4. Násada ALU 140 cm na držiak mopu

Násada ALU 140 cm na držiak mopu je vyrobená z kvalitnej hliníkovej zliatiny s dĺžkou 140 cm, ktorá slúži ako násada na mop. ALU tyč je veľmi pevná a odolná – neláme sa, nekriví ani nehrdzavie. Tyč sa jednoducho nasadí na držiak mopu.