• bez DPH

    00,00 
    Váš nákupný košík zíva prázdnotou. Pridajte niečo.
    Medzisúčet 0,00 
    Cena spolu 0,00 

Držiak mopu FLIPPER Quality 40 cm

Držiak mopu FLIPPER Quality 40cm
Držiak mopu FLIPPER Quality 40cmDržiak mopu FLIPPER
Zadajte počet ks

24,40  bez DPH29,28  s DPH

Držiak mopu FLIPPER Quality 40 cm

Držiak mopu FLIPPER Quality 40 cm je vyrobený z pevného plastu, je sklápací a má šírku 40 cm. Flipper označuje spôsob nasadenia mopu – mopy Flipper majú ušká (nie kapsy), ktoré sa do držiaka mopu nasadia. Žmýkanie mopu Flipper je práve vďaka tomuto systému jednoduché, pretože ruky upratovačky neprídu do kontaktu s mopom – jej ruky zostanú suché a hlavne čisté. To je z hľadiska hygieny veľmi dôležité, nakoľko čím ďalej tým väčší dôraz sa kladie na maximálnu hygienu.

Je ideálny pre firmy, úrady, budovy, sklady, hotely, výrobné závody, bytové domy, školy, kancelárie, obchodné domy a tiež do domácností.

Tento držiak mopu patrí medzi najobľúbenejšie mopy, nakoľko sa s ním dá rýchlo a pohodlne umyť veľká plocha. Tiež preto, lebo je extra robustný, čo zaručuje najvyššiu možnú životnosť (neporovnateľnú s inými typmi mopov). Upratovačky najviac oceňujú výhodu, že ich ruky neprichádzajú do kontaktu so samotným mokrým a špinavým mopom – ich ruky zostávajú čisté a suché počas celého času umývania podlahy. Tým sa zamedzuje šíreniu baktérií na ostatné plochy (kľučky na dverách, vypínače, zábradlia…), ktoré prídu do kontaktu s rukou upratovačky.