• bez DPH

    00,00 
    Váš nákupný košík zíva prázdnotou. Pridajte niečo.
    Medzisúčet 0,00 
    Cena spolu 0,00 

Malý vozík s mopom FLIPPER 50 cm

Malý vozík s mopom
Malý vozík s mopom
Zadajte počet ks

82,23  bez DPH98,68  s DPH

Malý vozík s Mopom FLIPPER 50 cm

Sada Malý vozík s mopom FLIPPER 50 cm obsahuje nasledovné produkty:

1. Malý prenosný vozík 20 L

V rukách prenosný upratovací vozík je ideálny pre: čistenie schodísk, firemné priestory, úrady, kancelárie, sklady, dielne, bytové domy aj rodinné domy. Má objem 20 litrov s rozdeľovacou prepážkou uprostred, lis na žmýkanie mopu a 4 otočné kolieska. Nízka hmotnosť – iba 2,5 kg. Rozmer vozíka je (d, š, v): 46 x 26 x 50 cm. Vďaka oddelovacej prepážke sa mop žmýka a namáča zvášť do dvoch oddelených častí. Vďaka tomu upratovačka umýva podlahu čistejšie a nezostávajú šmuhy ani fľaky po umytí. Lebo práve špinavý mop je najčastejším problémom, keď zostávajú šmuhy na podlahe po vyschnutí. Umývanie podlahy týmto systémom zaručí, že bude Vaša podlaha dokonale čistá.

2. Držiak mopu FLIPPER Quality 50 cm

Flipper označuje spôsob nasadenia mopu – mopy Flipper majú ušká (nie kapsy), ktoré sa do držiaka mopu uchytia. Žmýkanie mopu Flipper je práve vďaka tomuto systému jednoduché, pretože ruky upratovačky neprídu do kontaktu s mopom – ruky zostanú čisté a suché.

3. Mop FLIPPER Bavlna Master – bavlnený mop 50 cm

Mop Flipper Bavlna Master je vysokokvalitný bavlnený mop s dĺžkou 50 cm. Od mopu Flipper Standard sa líši spôsobom našitia bavlnených vlákien – Flipper Bavlna Master má jednotlivo prevlečené vlákna a na zadnej strane navzájom prepletené. Bavlnené mopy sa používajú na všetky podlahy, ako napr. prírodný a umelý kameň (dlažba), linoleum, guma atď.

4. Násada ALU 140 cm na držiak mopu

Násada ALU 140 cm na držiak mopu je vyrobená z kvalitnej hliníkovej zliatiny s dĺžkou 140 cm, ktorá slúži ako násada na mop. ALU tyč je veľmi pevná a odolná – neláme sa, nekriví ani nehrdzavie. Tyč sa jednoducho nasadí na držiak mopu.